Antalya Logar Açma Hizmetleri

Logar Açma

En yaygın olarak görülen tesisat sorunlarındandır. Logar tıkanıklığı, genelde sık olarak, toplu konutlarda oluşan bir sorundur. Tıkandığı an hemen müdahale edilmesi gerekir. Sorun oluştuğunda erken yapılan müdahale, sorunun daha kolay, halledilmesini sağlar. Tıkanıklık, daha çabuk açılmaktadır.

Logarların Tıkanma Sebepleri

Logarlar, binaların içerisindeki ve çevresindeki atık su boruları vasıtasıyla toplanmış olan, atık suların tek bir ana boru ile kanalizasyonlara bağlandığı bölümler olarak tanımlanabilir. Logarların tıkanması gibi bir problem oluştuğunda, tıkalı logar açma hizmeti veren, profesyonel firmalardan bu konuda destek alınmalıdır. Logar tıkanıklığının birçok nedeni olabilir.
En yaygın görülen tıkanma sebepleri logar borusuna yabancı cisim kaçmasıdır. Bunun yanında bilinçsizce atılan Islak mendiller, pedler bunun gibi şeylerde belli bir zaman sonra bu tür sorunların yaşanmasına neden olmaktadır. Logarlar, çevredeki atıklardan ve ya evlerden kontrolsüzce atılan atıklardan tıkanabilmektedir. Logar tıkanması ile çevrede kötü kokular oluşmakta, bu durumu yaşanlar için istenmeyen sonuçlar doğurmaktadır.

Tıkanmış Olan Logarı Açma

Logar açma firması olarak, yıllardır deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden müşterilerimizin sorunlarına, anında müdahale etmekteyiz. Arıza oluştuğunda, kameralar ile logarı dikkatlice kontrol etmekteyiz. Arızanın yeri, bu kameralar sayesinde kolayca belirlenmektedir.
Logar tıkanıklığı açma hizmeti sunarken, son teknolojiye uygun cihazlarımızı kullanmaktayız. Firma olarak, tıkalı logar açma hizmetini kanal görüntüleme sistemlerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın sebebi belirlenmektedir.
Ayrıca, logar temizliğinin gerçekleştirmek için hangi yöntemlerin kullanılacağı da kolayca belirlenmektedir. Logar tıkanıklığı tespit aşamasından sonra robot tıkanıklık açma cihazımız ile oluşan tıkanıklık kolayca açılmaktadır.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Müşterilerin, sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun olması için işimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız. Kaliteli hizmeti, ekonomik fiyatlar ile sunmaktayız. Meydana gelen her türlü sorununuzda bizleri arayabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile anında problemlere çözüm üretmekteyiz.
Antalya Jet Kanalizasyon olarak, verdiğimiz hizmetler ile müşterileri mutlu etmek, en öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Çözüm odaklı olarak işlerimizi yapmaktayız. Logar açma, kanalizasyon açma, kanal görüntüleme, foseptik temizleme, logar temizleme, tıkalı gider açma, lavabo açma, tıkalı tuvalet veya klozet açma gibi hizmetler sunmaktayız. Kırmadan dökmeden, çevreye zarar vermeden, robotlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir