Aksu tıkanıklık açma servisi

Antalya Vidanjör Hizmeti

Antalya Jet Vidanjör – Vidanjör Hizmeti

Vidanjör araçları üzerlerindeki silindir şeklindeki depolar ile emilen pis suları depo eder. Vidanjör araçlarındaki emiş hortumları foseptik çukurlarında oluşan su birikintilerini vakumlama yöntemleri ile kolay ve etkili bir şekilde temizlenmektedir.

Vidanjör hizmeti fosseptik çukurların ve kanalizasyonda oluşan tıkanıklıklarının da temizlenmesinde kullanılan araçlardır. Öncelikle kanalizasyon borularının tıkanmasına neden olan maddeler temizlenir. Atık maddelerden temizlenditen sonra kanalizasyon borularına uygulanan basınç ile kanalizasyon boruları tekrar işlevsel hale getirilir.

Kanalizasyon borularındaki tıkanıklıkların en büyük sebebi insanların çevreye atmış oldukları atıklardır. Kanalizasyon borularına dış etkenler ile taşınan çöpler kanalizasyon borularının belirli noktalarında birikerek tıkanıklığa neden olur.

Kanalizasyon borularının yanı sıra fosseptik çukurlarında oluşmakta olan su birikintilerinin giderilmesi için de vidanjör hizmeti kullanılır.  Vidanjör hizmeti tıkanıklık ve su birikintilerinin giderilmesi için kullanılan ve tercih edilen araçlardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir